صـالح چوب از گذشته تا کنون

گروه صنعتی صالح چوب فعالیت خود را از سال 1372 در شهر اصفهان با رویای فرآوری و توسعه صنعت چوب و ام دی اف داخل کشور آغاز نمود و امروز با تجربه بیش از سه دهه حضور در این عرصه، به‌عنوان یکی از مجموعه‌های صنعتی بزرگ و پیشرو در صنعت چوب و ام دی اف در ایران فعالیت می‌کند.

گروه صنعتی صالح چوب محصولات اف دی اف خود را در سطحی بالاتر از کیفیت داخلی و هم‌تراز با کیفیت جهانی تولید می‌کند و در حال حاضر توانسته است با توسعه زیرساخت‌های مناسب تولید و ارتقای کیفی و کمی محصولات خود، نبض بازار را در دست گیرد.

سخنی از مدیرعامل صالح چوب

گروه صنعتی صالح چوب در امتداد راه 30‌ساله خود و در راستای تحقق ماموریت و چشم‌انداز این مجموعه، تعهد به کیفیت و منافع مشتریان را سرلوحه کاری خود قرار داده است.

برنامه‌ریزی جهت حرکت در مسیر صنعت چوب و ام‌ دی اف جهانی و تلاش برای خودکفایی کشور در تولید این گروه از محصولات با پیاده‌سازی استراتژی‌های توسعه محور، در صدر اهداف ما در مجموعه صالح چوب قرار دارد.

امید است در ادامه این مسیر با تکیه بر دانش و تخصص نیروی انسانی و تجارب ارزنده خود در این صنعت، بتوانیم گام‌های ارزشمندی در جهت تکمیل زنجیره ارزش صنعت چوب و MDF کشور برداریم و به‌عنوانی یکی از بزرگ‌ترین رهبران بازار در میدان رقابت ملی و جهانی حضور یابیم.

مهرداد صالحی
ریاست هیئت مدیره گروه صنعتی صالح چوب

ارزش‌ها و باورهای ماندگار صالح چوب

صالح چوب به‌عنوان مجموعه‌ای هدفمند و با تجربه در صنعت چوب و ام دی اف کشور، ارزش‌آفرینی برای کلیه مشتریان و ذینفعان این صنعت و تعهد به ارزش‌های سازمانی را محور حرکت و ارتباطات خود قرار داده است.

باورها، ارزش‌ها و اصول اخلاقی ما در صالح چوب :

  • نظم : نظم الفبای ایمنی و کیفیت در کلیه فرآیندهای کاری ما است.
  • صداقت : صداقت و انصاف، ستون و شالوده عملکرد صالح چوب در تمام مراحل کار می‌باشد.
  • احترام : رعایت احترام و موازین اخلاقی با تمام افراد بدون توجه به رتبه و مقام اجتماعی آنان می‌بایست در کل مجموعه جریان یابد.
  • کیفیت : روند ارتقا کیفیت تولیدات و خدمات شرکت برای رسیدن به حد اعلای استانداردهای جهانی، دائما تحت کنترل و پیگیری می‌باشد.
  • پیشرفت : نوآوری، توسعه و تلاش برای بالا بردن ظرفیت تولید، هدف اصلی شرکت است.

مسئولیت اجتماعی ما در صالح چوب

مسئولیت اجتماعی صالح چوب به‌عنوان رویکرد متوازن برای رسیدگی به مسائل اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی به گونه‌ای سازماندهی شده است که سودمندی مردم و جامعه را به‌دنبال داشته باشد و در نهایت منجر به تمایز صالح چوب نسبت به رقبا گردد. از این رو صالح چوب، خود را در قبال رویکردهای زیر مسئول می‌داند:

حفظ محیط‌ زیست

همکاری با فعالیت‌های توسعه فضای سبز، تولید محصولات دوستدار محیط زیست و استانداردسازی فرآیندهای تولید، از جمله گام‌هایی است که برای کاهش آلودگی‌های زیستی و حفظ منابع طبیعی برمی‌داریم.

عملکرد ایمن


اساسی‌ترین ویژگی فرهنگ ما در صالح چوب، تعهد عمیق به ایمنی پرسنل می‌باشد. ایمنی یک ارزش اصلی در کلیه فرایندهای تولید و توزیع صالح چوب است.

ایجاد فرهنگ سازمانی‌ فراگیرما بر ایجاد محیطی فراگیر و عادلانه برای تلاش همه افراد متمرکز هستیم. محیطی که توانمندی همه افراد دیده، ارزش‌گذاری و ارج نهاده شود.

مشارکت اجتماعی اثربخش


گروه صنعتی صالح چوب با راه‌اندازی بنیاد خیریه صالحیه تلاش می‌کند ضمن شناسایی آسیب‌های اجتماعی نسل آینده کشور، اقدامات اثربخشی را در راستای حل این مشکلات انجام و تغییرات اجتماعی ماندگاری را ایجاد نماید..

در مسیر توسعه و پیشرفت در حرکت هستیم

استقبال از فناوری، تضمین‌کننده بهبود تولید و ارتقا کیفیت محصولات است. گروه صنعتی صالح چوب با پایداری بر این باور، تحقیق و توسعه و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا را یکی از اصول کاری خود قرار داده است و تلاش دارد با نظارت ویژه بر تحقق آن در کلیه فرآیندهای کاری، روند تولید را تسریع و بر کیفیت آن بیافزاید. بهره‌برداری و استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز جهانی، کنترل کیفی و کمی خطوط تولید را تسهیل کرده و زمینه را برای بهینه‌سازی فرآیند‌ها، افزایش ظرفیت‌ تولید و توسعه محصولات فراهم می‌سازد.

گواهینامه و تقدیرنامه‌ها