سوالات متداول

سوالات زیر مجموعه سوالاتی است که از جانب اکثر مشتریان و کاربرانی که با ما تعامل داشته‌اند، پرسیده‌ شده‌اند. از همین رو تمام این سوالات را در این صفحه گردآوری نموده‌ایم تا بخشی از سوالات احتمالی ذهن شما را پاسخ دهیم.

چند نکته جالب که باید بدانید

1.

صالح چوب چه محصولاتی را تولید می‌کند؟

صالح چوب دارای گروه محصولات ام دی اف هایگلاس، نازک پرینت، ملامینه، فینیش فویل و فومیزه می‌باشد که برای آشنایی بیشتر می‌توانید به صفحه محصولات مراجعه نماید.

2.

مراحل ثبت سفارش محصول به چه صورتی انجام می‌گیرد؟

1. درخواست سفارش مشتری به واحد فروش 2. بررسی سفارش مشتری توسط واحد فروش 3. اخذ تاییدیه از مدیر کارخانه 4. صدور پیش فاکتور توسط واحد فروش و ارسال آن برای خریدار 5. تایید پیش فاکتور توسط خریدار 6. هماهنگی با خریدار به منظور تسویه حساب مالی طبق توافق فیمابین و هماهنگی با مدیر کارخانه 7. تولید محصول سفارشی 8. دستور بارگیری توسط مدیر کارخانه پس از تولید محموله 9. اعلام به باربری

3.

آیا خرید محصول از طریق سایت امکان‌پذیر است؟

درحال حاصل فروش محصولات صالح چوب به صورت تلفنی و حضوری امکان‌پذیر است. اما شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هر محصول نسبت به سفارش آن محصول اقدام نمایید. پس از ثبت سفارش کارشناسان فروش ما برای هماهنگی سایر مراحل با شما تماس خواهند گرفت.

4.

چگونه می‌توان محصول خریداری شده را پیگیری نمود؟

شما می‌توانید با تماس با شماره .... و اعلام شماره فاکتور محموله خود، وضعیت سفارشات خود را از کارشناسان مربوطه پیگیری نمایید.

5.

آیا در خرید محصولات صالح چوب محدودیتی از نظر میزان و یا تعداد وجود دارد؟

خیر صالح چوب تلاش دارد تمامی نیازهای شما خریداران گرامی را پاسخگو باشد.

نحوه کنترل کیفی محصولات صالح چوب چگونه انجام می‌گیرد؟

واحد کنترل کیفیت گروه صنعتی صالح چوب بر اساس طرح کیفیتی ارائه شده از طرف واحد فنی مهندسی، کیفیت تولید محصولات را در سه مرحله مواد اولیه و کالاهای ورودی، کنترل کیفیت فرآیند تولید و محصول نهایی تولید شده، بررسی و کنترل می‌نماید. علاوه‌بر این در بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز در نظارت بر کیفیت محصولات ادامه دارد.

سوالات دیگر خود را از ما بپرسید

شما می‌توانید از طریق تکمیل فرم و یا تماس با شماره‌های زیر سوالات خود را مطرح نمایید. کارشناسان صالح چوب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشد.

شماره تماس کارخانه :

031-33314125-7

شماره تماس دفتر فروش :

09134097428

فرم تماس با ما

خبر مهم!

آهن تکین صالح سپاهان

ما مفتخریم که به اطلاع شما برسانیم بازرگانی آهن خود را راه اندازی کرده ایم. در این بازرگانی، کلیه مقاطع فولادی با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه می گردد. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان مجرب ما بهره مند شوید.

۰۹۱۳۵۷۰۰۵۱۵

۰۹۱۳۵۷۰۰۵۲۰

۰۳۱۹۵۰۱۷۰۵۵