از گــذشته تا امـــروز

گروه صنعتی صالح چوب سپاهان فعالیت خود را در شهر اصفهان در سال 1371 با رویای فرآوری و توسعه صنعت چوب و ام دی اف در کشور آغاز کرد و امروزه با بیش از سه دهه سابقه در این زمینه به عنوان یکی از گروه های صنعتی بزرگ و پیشرو در چوب و چوب صنعت ام دی اف در ایران فعالیت می کند.

گروه صنعتی صالح چوب محصولات ام دی اف خود را در سطحی بالاتر از کیفیت داخلی و همتراز با کیفیت جهانی تولید می کند و در حال حاضر با توسعه زیرساخت های مناسب تولید و ارتقای کمی و کیفی محصولات خود توانسته است نبض بازار را در دست بگیرد.

سخنی از مدیر عامل

گروه صنعتی صالح چوب در مسیر 30 ساله خود و در راستای تحقق رسالت و چشم انداز این مجموعه، التزام به کیفیت و منافع مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

برنامه ریزی برای حرکت در مسیر صنعت چوب و ام دی اف جهانی و تلاش برای خودکفایی کشور در تولید این دسته از محصولات با اجرای راهکارهای توسعه محور در رأس اهداف ما در گروه صالح چوب قرار دارد.

امید است در ادامه این مسیر با تکیه بر دانش و تخصص نیروی انسانی و تجربیات ارزنده در این صنعت بتوانیم گام های ارزنده ای در جهت تکمیل زنجیره ارزش صنعت چوب و ام دی اف کشور برداریم و بتوانیم یکی از بزرگترین رهبران بازار در عرصه رقابت ملی و جهانی است.

مهرداد صالحی
رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی صالح چوب

ارزش ها و باورهای ماندگار ما

صالح چوب به عنوان مجموعه ای هدفمند و مجرب در صنعت چوب و ام دی اف کشور، ارزش آفرینی برای تمامی مشتریان و ذینفعان این صنعت و تعهد به ارزش های سازمانی را محور حرکت و ارتباطات خود قرار داده است.

اعتقادات، ارزش ها و اصول اخلاقی ما در صالح چوب:

  • ترتیب: ترتیب حروف الفبا ایمنی و کیفیت در تمام فرآیندهای کاری ما است.
  • صداقت: صداقت و انصاف از ارکان و پایه های اجرای صالح وود در تمامی مراحل کار است.
    احترام: احترام و معیارهای اخلاقی باید برای همه افراد صرف نظر از رتبه و موقعیت اجتماعی آنها اعمال شود.
  • کیفیت: روند بهبود کیفیت محصولات و خدمات شرکت برای رسیدن به بالاترین استانداردهای جهانی به طور مداوم تحت کنترل و پیگیری است.
  • پیشرفت: نوآوری، توسعه و تلاش برای افزایش ظرفیت تولید از اهداف اصلی شرکت است.

مسئولیت اجتماعی ما در صالح چوب

مسئولیت اجتماعی صالح چوب به عنوان رویکردی متوازن برای پرداختن به مسائل اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی سازماندهی شده است به گونه ای که به دنبال منافع مردم و جامعه باشد و در نهایت منجر به تمایز صالح چوب از رقبا شود. لذا صالح چوب خود را مسئول رویکردهای زیر می داند:

حفاظت از محیط زیست

همکاری با فعالیت های توسعه فضای سبز، تولید محصولات دوستدار محیط زیست و استانداردسازی فرآیندهای تولید از جمله اقداماتی است که برای کاهش آلودگی های زیستی و حفظ منابع طبیعی انجام می دهیم.

عملیات ایمن

اساسی ترین ویژگی فرهنگ ما در صالح چوب تعهد عمیق به ایمنی پرسنل است. ایمنی یک ارزش اصلی در تمام فرآیندهای تولید و توزیع چوب است.

ایجاد فرهنگ سازمانی فراگیر

ما بر ایجاد محیطی فراگیر و منصفانه برای تلاش همه متمرکز شده ایم. محیطی که در آن قابلیت های همه افراد دیده، ارزش گذاری و احترام گذاشته شود.

مشارکت اجتماعی موثر

گروه صنعتی صالح چوب با راه اندازی بنیاد خیریه صالحیه سعی دارد با شناسایی آسیب های اجتماعی نسل آینده کشور، اقدامات موثری را در راستای رفع این معضلات و ایجاد تحولات اجتماعی پایدار انجام دهد.

در مسیر توسعه و پیشرفت

پذیرش تکنولوژی ضامن بهبود تولید و بهبود کیفیت محصول است. گروه صنعتی صالح چوب با این باور، تحقیق و توسعه و استفاده از فناوری های روز را یکی از اصول کاری خود قرار داده و با نظارت ویژه بر تحقق آن در تمامی فرآیندهای کاری، سعی در تسریع در روند تولید و ارتقای کیفیت آن دارد. افزودن بهره برداری و استفاده از فناوری های به روز جهانی، کنترل کمی و کیفی خطوط تولید را تسهیل می کند و زمینه را برای بهینه سازی فرآیندها، افزایش ظرفیت تولید و توسعه محصولات فراهم می کند.

گواهینامه ها و جوایز