• به نام خدا

  کمد دیواری mdf از پرفروش‌ترین و در عین حال پرکاربرد‌ترین کمد‌های موجود تو بازار هستند. 

  1. رنگ طرح چوب
  2. رنگ قهوه ای یا شکلاتی
  3. رنگ کرم یا شیری
  4. رنگ نسکافه ای
  5. رنگ مشکی
  6. رنگ طوسی (خاکستری)
  7. رنگ سفید

  که در ادامه نمونه‌ هایی از رنگبندی کمد دیواری ام دی اف رو می‌بینیم.

   ۱.رنگ کمد دیواری ام دی اف؛ طرح چوب

  کمد دیواری های MDF با طرح چوب،از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین این کمد ها هستند. رنگبندی اون‌ها از رده بندی تیره تا روشن، براق و مات رو شامل میشه. اگر می‌خواید رنگ کمد دیواری ام دی اف شما جذاب‌تر بشه، در ترکیب اون از رنگ سفید استفاده کنید.

  ۲.رنگ قهوه‌ای یا شکلاتی کمد دیواری ام دی اف

  قهوه‌ای یا شکلاتی جزو محبوب‌ترین رنگ کمد دیواری ام دی اف محسوب می‌شه. چرا که این رنگ پتانسیل اینو داره تا با رنگ های مختلفی ترکیب بشه. زیبایی و سنگینی رو باهم داره و مدل هایگلاس آن‌ها به روشنایی فضای اتاق هم کمک می‌کنه.

  ۳.رنگ کرم یا شیری کمد دیواری ام دی اف

  ترکیب این رنگ کمد دیواری mdf  معمولاً با ام دی اف شکلاتی، ام دی اف طرح چوب و بعضاً ام دی اف سفید های گلاس نمای زیبایی رو ایجاد می‌کنه. این رنگ از جمله رنگ‌های جدید و پر فروش سال محسوب می‌شه.

  ۴.رنگ نسکافه‌ای

  نسکافه‌ای برای رنگ کمد دیواری ام دی اف یک رنگ خاص و متفاوته. این رنگ معمولاً با رنگ سفید یا شکلاتی ترکیب میشه و نتیجه‌ی کار فوق‌العاده‌ست. این رنگ هم در کارهای مینیمال ساده و هم کمد های شلوغ  کاربرد داره.

  ۵. رنگ مشکی

  ترکیب رنگ سفید و مشکی می توان گفت که جزو پرفروش ترین رنگ کمد دیواری ام دی اف بود. اما به نظر میاد کم کم جای خودش رو به رنگ طرح چوب داد.

  ۶.رنگ طوسی کمد دیواری ام دی اف

  طوسی یا خاکستری برای رنگ کمد دیواری ام دی اف، جزو ثابت کارهای مینیمال و مدرنه. در حین سادگی، وقار و جلوه خاص خودش رو داره. طرفداران خونه‌‌های مینیمال همیشه از این رنگ کمد دیواری مدرن استقبال می کنند.

  ۷.رنگ سفید

  می‌شه گفت این رنگ، رنگ پایه تمام کمد‌هاست. و جزو پرفروش ترین های رنگ سال محسوب میشه. استفاده از رنگ سفید در کمد دیواری ام دی اف سبب روشنایی و دلبازی محیط میشه.

  برای خانه‌های کوچک از رنگ‌های روشن MDF استفاده کنید

  اگر فضای خونه و اتاق محدوده و نمی‌خواید با قرار گرفتن کمد‌ دیواری ‌ها محیط از چیزی که هست تنگ‌تر و کوچک‌تر به نظر بیاد، از طیف‌های روشن رنگ‌ کمد دیواری ام دی اف استفاده کنید.

  کمد‌های دیواری با رنگ روشن از این جهت برای اتاق‌های کوچک می‌تونند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند که رنگ‌های روشن باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضاهای کوچک می‌شوند. اما در اتاق‌ها با ابعاد بزرگ‌تر می‌تونید از کمد دیواری MDF با رنگ های روشن و تیره و ترکیبی از اون‌ها استفاده کنید.

  قیمت روز و اجرای حرفه ای انواع کمد

  کمد دیواری یکی از بهترین ایده های طراحی در اتاق‌ها هست.خصوصاً برای اتاق‌هایی که متراژ اون‌ها کمه. زیرا از شلوغ شدن بیش از حد اتاق جلوگیری می‌کنه. کمد دیواری فضای زیادی رو اشغال نمی‌کنه و این شاخص‌ترین ویژگی اون به حساب میاد.

  بین انواع متفاوتی از جنس کمد دیواری، ام دی اف ها پرکاربرد‌ترین اون‌ها هستند. برای انتخاب رنگ کمد دیواری ام دی اف، اول سلیقه شخصی خودتون رو در نظر بگیرید و بعد با لحاظ کردن فرم کلی دکوراسیون محیط مناسب‌ترین انتخاب رو انجام بدید.